Nejlepší e-liquidy Dekang – tipy pro vás

Naprosto nejlepší, nekvalitnější a nejluxusnější příchutě e-liquidů Dekang naleznete v řadách Gold a 4 Season. Tyto dvě řady jsou totiž vytvořeny s pomocí těch nejmodernějších technologií, nejkvalitnějších surovin a podle originálních receptur samotné společnosti Dekang. Každá přísada, každá esence, každá kapička byla co nejpečlivěji vybrána, smíchána a nakonec zabalena za přítomnosti přísných hygienických předpisů, aby měl každý kuřák co největší a nejkomplexnější prožitek z kouření.

Jak dlouho vydrží balení z řad Gold a 4 Season?

Díky tomu všemu vydrží balení e-liquidů z řad Gold a 4 Season mnohem, mnohem déle. Až dvakrát déle si budete moci užívat neuvěřitelných chutí a substancí. A právě o to společnosti Dekang šlo! I když se jedná o poměrně dražší výrobky, nebudete si je muset dokupovat tak často!

E-liquidy Dekang řada 4 Season

Na každé roční období připravila společnost Dekang jednu příchuť, a to v řadě 4 Season. V létě si například můžete vychutnat tabákové příchutě, které spolu vytvářejí harmonickou chuť propletenou se znaky orientálního koření, díky kterému si navodíte pravé léto i uprostřed zimy. Tato příchuť je speciálně vytvořena pro ty, kteří ocení opravdu silnou a aromatickou chuť tabáku. Pro zimu zvolila společnosti Dekang naopak unikátní kombinaci chutí začínající paletou kořeněných tónů. Po několika nádeších se příchuť rozvine do jemné chuti kávy a čokolády, kterou zakončí aroma cedru. Bohatý dým tohoto e-liquidu má velice zemitou a trpce-sladkou příchuť tmavé čokolády.

dekang seasons

E-liquidy Dekang řada Gold

Jako druhá nejluxusnější řada je Gold. V té se nachází hned šest příchutí, tudíž o dvě více oproti předchozí řadě. Z těchto šesti si pak vybere skutečně každý! Nachází se v ní totiž dvě tradiční příchutě, a to Mentolu a Vanilky. Ty ocení i ten nejzapřisáhlejší kuřák klasických cigaret. Žádné pokusy, žádná alchymie, jen čisté chutě za použití nejnovějších poznatků při získávání extraktů z ovoce, vanilky a kávy, což jsou základní přísady používané skoro ve všech příchutích e-liquidů společnosti Dekang.dekang_gold