Jaké příchutě e-liquidů Dekang jsou nejoblíbenější?

E-liquidů Dekang je neskutečně obrovské množství. Přes osmdesát nejrůznějších příchutí po čtyřech až pěti různých variantách obsahu nikotinu. To je obrovské množství variant a možností i pro zkušeného a pravidelného kuřáka. Proto si zde uvedeme popis pouze čtyř naprosto nejoblíbenějších příchutí e-liquidů Dekang, které si získaly stovky spokojených zákazníků. Jedná se o příchutě Desert Ship, Třešeň, USA mix a Káva.

E-Liquid Dekang Deser shipE-liquid Dekang Desert Ship

Jako první si tedy popíšeme naprosto nejoblíbenější, nejčastěji doporučovanou a nejprodávanější příchuť e-liquidu Dekang, a to Desert Ship. Jedná se totiž o příchuť klasických amerických cigaret s velbloudem, které si nejeden Čech velice oblíbil. Ani u elektronických cigaret se ji pak nechce vzdát. Síla nikotinu se u této příchutě pohybuje od 0 mg až po 24 mg, a to v pěti různých variantách. Navíc si můžete vybrat ještě ze dvou velikostí balení, a to z 10 nebo 30 ml.

E-liquid Dekang Třešeň

Další velice oblíbenou ovocnou příchutí je Třešeň. Jedná se o velmi výraznou chuť e-liquidu tentokrát již s menším obsahem nikotinu pohybujícím se od 0 mg do 16 mg. Své zákazníky si získala zejména díky své příjemně vyvážené chuti a absolutně žádným pachutím, které by dojem z kouření nějak kazily. Pokud si budete chtít pořídit tento e-liquid s příchutí Třešní na oficiálních stránkách společnosti Dekang zaplatíte za 10 ml 139 Kč a za 30 ml 289 Kč. Na internetových portálech se však cena za tento e-liquid pohybuje od 39 po 109 korun.

E-Liquid Dekang USA Mix redE-liquid Dekang USA mix

Jako třetí nejoblíbenější e-liquid od společnosti Dekang můžeme rozhodně určit příchuť USA mix. Zde se opět jedná o mix tabákové chuti amerických cigaret. „Ameriky“ prostě pořád táhnou a ne jinak je tomu i u kuřáků elektronických cigaret. A stejně jako u všech předchozích příchutí, můžete i USA mix použít do všech typů elektronických cigaret na trhu.

E-liquid Dekang Káva

Jako poslední nejoblíbenější příchutí je Káva. Tu nemusíme zdlouhavě popisovat, jelikož každý milovník kávy prostě ví. Oblíbená je pak díky velice příjemné a výrazné chuti kávy.