Jak si nekoupit padělek e-liquidu Dekang?

Na trhu s elektronickými cigaretami každým dnem vzrůstá množství nejrůznějších padělků. Ať už se pak jedná o samotné e-cigarety, jejich příslušenství nebo o nejrůznější e-liquidy. Právě e-liquidy pak mohou být pro člověka nejnebezpečnější.

Vyvarujte se padělků e-liquidů!

dekang seasonsE-liquid, neboli náplň do elektronických cigaret, totiž každým vdechnutím dostáváte do svého organismu. Každé vdechnutí může tudíž způsobit nespočet zdravotních komplikací, a to budete-li vdechovat padělky, nekvalitní napodobeniny či smíchané zbytky bůhví z čeho. Rozhodně se tedy všem padělkům e-liquidů vyhýbejte velkým obloukem a i když jsou originální e-liquidy mnohdy několikrát dražší, vaše zdraví za to stojí!

Jak rozeznáte padělek od originálu u e-liquidů Dekang?

Společnost Dekang si je tímto hazardem se zdravým svých zákazníků velice dobře vědoma a proto se jim snaží správný výběr a rozlišení originálu od padělku co nejvíce usnadnit. Náplně Dekang jsou totiž balené ve speciální plastové lahvičce, jejíž tvar je patentovaný, tudíž nekopírovatelný, a na samotné krabičce i lahvičce pak najdete loga společnosti Dekang. Navíc se na lahvičce nachází plastická výstražná samolepka pro nevidomé a ochranný obal, který před prvním použitím musíte odstranit. Na lahvičce také najdete datum spotřeby, díky kterému poznáte její předchozí uzavřenost a nepoužitelnost. V neposlední řadě má každá lahvička e-liquidu Dekang dětskou pojistku, kdy při každém otevření musíte víčko zmáčknout a zároveň šroubovat. To všechno a navíc seriózní prodejce zaručuje, že si už nikdy nekoupíte padělek nebo napodobeninu, které vám ve svém důsledku mohou způsobit nejrůznější zdravotní komplikace.

zdravotní komplikaceJaké zdravotní komplikace hrozí při používání padělků?

V neposlední řadě bychom zde měli uvést, čemu všemu vás chceme vyvarovat koupí originálního e-liquidu. Jedná se například o slabou až silnou nevolnost, dušnost, nechutenství, alergické reakce nebo v nejhorším případě i o rakovinu. Takové zdravotní komplikace rozhodně za levný e-liquid nestojí!