E-liquidy Dekang Classic a 5 důvodů, proč si je zamilujete

Patříte mezi milovníky elektronických cigaret? Experimentujete s jednotlivými modely, zkoušíte různé druhy a typy? Vašemu důkladnému testování se nevyhnuly ani náplně do elektronických cigaret, takzvané e-liquidy? Máte svou oblíbenou příchuť nebo snad holdujete různě ochuceným e-cigaretám a nemáte přesně vyhraněnou chuť ani značku? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, pak právě vám jsou určeny tyto řádky, prostřednictvím kterých se stoprocentně zamilujete do lahodných e-liquidů Dekang Classic.

dekang-eliquid

Důvod č. 1 – Dekang je klasika

Výrobce Dekang patří mezi nejznámější výrobce náplní do elektronických cigaret na světě. Jednotlivé příchutě milují kuřáci elektronických cigaret v Americe, Thajsku, ale i v Číně nebo České republice!

Důvod č. 2 – množství příchutí pro všechny

Mezi příchutěmi e-liquidů Dekang Classic se objevují takové klasiky, jakými je například mentol nebo čokoláda, ale i naprosté rarity v podobě nejrůznějších tabákových variant. Ochuzeni nezůstanou ani milovníci ovocných příchutí, které jsou v nabídce Dekang Classic zastoupeny značnou měrou.

E-Liquid Dekang TabaccoE-Liquid Dekang Kokos

Důvod č. 3 – ta nejvyšší kvalita, jakou si jen můžete přát

E-liquidy Dekang Classic patří k osvědčeným produktům a splňují i ty nejpřísnější i certifikáty pro EU i USA. Jejich kvalita je proto neoddiskutovatelná a chuť naprosto dokonalá.

Důvod č. 4 – variabilita při výběru

Tento typ e-liquidů je na našem trhu k dostání v 10 ml a 30 ml balení a s různými obsahy nikotinu. Ty se pohybují v rozmezí od 6 do 24 mg. Zmínit ovšem musíme, že i tato značka vyrábí e-liquidy s nulovým obsahem nikotinu, které dým e-cigarety pouze příjemně ochutí.

Důvod č. 5 – cenová dostupnost

Ceny e-liquidů nejsou obecně nijak závratné. A jinak tomu není ani u e-liquidů Dekang Classic. Menší, 10 ml balení, pořídíte zhruba za stokorunu. 30 mililitrové balení vás potom vyjde přibližně na 200 korun.

I zde je však nutno pořizovat e-liquid pouze u známého a ověřeného prodejce,
který nabízí pouze originální a bezpečné výrobky.